piątek, 21 czerwca 2013

Zawieszam na wakacje

Nie mam czasu na bloga. Często w domu mnie nie będzie,a nawet jeśli to przelotem. Na wyjazdach do przyjaciółek będę starała się ograniczyć komputer do minimum tak więc będę tylko komentować wasze posty,ale swoich pisać nie będę :) Miłych wakacji :)

9 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. niestety, brak czasu :)

   Usuń
 2. Udanych wakacji Kochana, wypocznij a potem wracaj do nas z nową siłą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hey. Bardzo proszę o pomoc. Mam falowane i napuszone włosy. Największy problem mam z grzywką; wywija się na różne strony i kręci, wygląda to niezbyt dobrze. Mogłabyś polecić mi jakieś kosmetyki lub sposoby, żeby grzywka była w miarę prosta? Oczywiście bez prostownicy i suszarki, bo nie chcę sobie zniszczyć włosów. I zapuszczenie grzywki też nie wchodzi w grę, bo mam wysokie czoło i głupio wyglądam bez grzywki. Byłabym wdzięczna za odpowiedź ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. miałam podobny problem. Grzywka wywijała się na wszystkie możliwe sposoby. Z czasem zaczęłam ją zapuszczać, tak aby dało się ją zakładać za ucho. Im była dłuższa tym z jej stanem było lepiej. Pamiętam,że na noc podpinałam ją wsuwkami i korzystałam z tej metody :http://minthairr.blogspot.com/2012/10/naturalne-prostowanie-grzywki.html

   Usuń
  2. Dzięki ;))

   Usuń
 4. Another day another awesomely written article, thank you for putting in the time!
  jeux android gratuit

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...